ÚvodAktualityV tradiční tombole OMEXOM GA Energo bylo vybráno více než 36 tisíc korun

V tradiční tombole OMEXOM GA Energo bylo vybráno více než 36 tisíc korun

V rámci 15. ročníku největší letecké show na západě Čech mohli návštěvníci akce po oba dva dny přispívat na dobrou věc. Hlavní partner Dne ve vzduchu společnost OMEXOM GA Energo totiž opět připravila velkou tombolu se stovkami hodnotných cen. Společně s finančními dary od partnerů, kteří navštívili VIP stan OMEXOM GA Energo, bylo vybráno 36 307 Kč. Výtěžek poputuje do Dětského centra Plzeň.

„Chtěl bych poděkovat všem, kteří během Dne ve vzduchu přispěli jakoukoliv částkou na Dětské centrum Plzeň. Částka, kterou jsme vybrali, je ještě vyšší než v loňském roce, což nám samozřejmě dělá velkou radost. Poděkování také patří všem partnerům, kteří svými cenami přispěli do tomboly. Věřím, že vybrané peníze najdou to nejlepší uplatnění a s pomocí nás všech se tak podaří zlepšit možnosti Dětského centra Plzeň,“ říká generální ředitel OMEXOM GA Energo Zdeněk Židek.

Dětské centrum Plzeň je příspěvková organizace statutárního města Plzně. Jedná se o zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní péči dětem od narození do tří let věku v sociální a zdravotně sociální tísni. Přijímají děti, které nemohou ze závažných důvodů vyrůstat ve vlastní rodině, o něž se vlastní rodiče nemohou, nechtějí či nedokáží postarat. Odborná péče je věnována dětem s vrozenými vadami, tělesně a mentálně postiženým, které vyžadují ústavní péči. Dále umožňují doléčovací a rekondiční pobyty pro chronicky nemocné a staráme se o děti před umístěním do náhradních rodin. Odbornou poradenskou péči nabízí náhradním i biologickým rodinám.

Partneři akce